service-logo

لیتوانی

خرید شماره مجازی از کشور لیتوانی (Lithuania)

خرید شماره مجازی از کشور لیتوانی (Lithuania)

 

 

 

سیم کارت مجازی لیتوانی چیست؟

با خرید شماره مجازی لیتوانی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور لیتوانی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور لیتوانی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم لیتوانی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت لیتوانی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای لیتوانی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره لیتوانی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور لیتوانی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی لیتوانی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله لیتوانی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.