service-logo

ایرلند

خرید شماره مجازی از کشور ایرلند (Ireland)

خرید شماره مجازی از کشور ایرلند (Ireland)

 

 

 

سیم کارت مجازی ایرلند چیست؟

با خرید شماره مجازی ایرلند دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ایرلند نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ایرلند می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ایرلند استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ایرلند را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ایرلند چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ایرلند به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ایرلند ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ایرلند

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ایرلند فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.