service-logo

ژاپن

خرید شماره مجازی از کشور ژاپن (Japan)

خرید شماره مجازی از کشور ژاپن (Japan)

 

 

 

سیم کارت مجازی ژاپن چیست؟

با خرید شماره مجازی ژاپن دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ژاپن نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ژاپن می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ژاپن استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ژاپن را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ژاپن چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ژاپن به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ژاپن ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ژاپن

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ژاپن فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.