service-logo

رومانی

خرید شماره مجازی از کشور رومانی (Romania)

خرید شماره مجازی از کشور رومانی (Romania)

 

 

 

سیم کارت مجازی رومانی چیست؟

با خرید شماره مجازی رومانی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور رومانی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور رومانی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم رومانی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت رومانی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای رومانی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره رومانی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور رومانی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی رومانی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله رومانی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.