service-logo

مکزیک

خرید شماره مجازی از کشور مکزیک (Mexico)

خرید شماره مجازی از کشور مکزیک (Mexico)

 

 

 

سیم کارت مجازی مکزیک چیست؟

با خرید شماره مجازی مکزیک دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور مکزیک نخواهید داشت . بدون حضور در کشور مکزیک می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم مکزیک استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت مکزیک را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای مکزیک چیست؟

اگر قصد دارید از شماره مکزیک به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور مکزیک ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی مکزیک

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله مکزیک فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.