service-logo

گواتمالا

خرید شماره مجازی از کشور گواتمالا (Guatemala)

خرید شماره مجازی از کشور گواتمالا (Guatemala)

 

 

 

سیم کارت مجازی گواتمالا چیست؟

با خرید شماره مجازی گواتمالا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور گواتمالا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور گواتمالا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم گواتمالا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت گواتمالا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای گواتمالا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره گواتمالا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور گواتمالا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی گواتمالا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله گواتمالا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.