service-logo

کرواسی

خرید شماره مجازی از کشور کرواسی (Croatia)

خرید شماره مجازی از کشور کرواسی (Croatia)

 

 

 

سیم کارت مجازی کرواسی چیست؟

با خرید شماره مجازی کرواسی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور کرواسی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور کرواسی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم کرواسی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت کرواسی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای کرواسی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره کرواسی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور کرواسی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی کرواسی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله کرواسی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.