service-logo

فرانسه

خرید شماره مجازی از کشور فرانسه (France)

خرید شماره مجازی از کشور فرانسه (France)

 

 

 

سیم کارت مجازی فرانسه چیست؟

با خرید شماره مجازی فرانسه دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور فرانسه نخواهید داشت . بدون حضور در کشور فرانسه می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم فرانسه استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت فرانسه را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای فرانسه چیست؟

اگر قصد دارید از شماره فرانسه به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور فرانسه ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی فرانسه

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله فرانسه فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.