service-logo

بریتانیا

خرید شماره مجازی از کشور بریتانیا (England)

خرید شماره مجازی از کشور بریتانیا (England)

 

 

 

سیم کارت مجازی بریتانیا چیست؟

با خرید شماره مجازی بریتانیا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور بریتانیا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور بریتانیا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم بریتانیا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت بریتانیا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای بریتانیا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره بریتانیا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور بریتانیا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی بریتانیا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله بریتانیا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.