service-logo

آلبانی

خرید شماره مجازی از کشور آلبانی (Albania)

خرید شماره مجازی از کشور البانی (Albania)

 

 

 

سیم کارت مجازی آلبانی چیست؟

با خرید شماره مجازی آلبانی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور آلبانی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور آلبانی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم آلبانی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت آلبانی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای آلبانی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره آلبانی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور آلبانی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی آلبانی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله آلبانی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.