service-logo

نیجریه

خرید شماره مجازی از کشور نیجریه (Nigeria)

خرید شماره مجازی از کشور نیجریه (Nigeria)

 

 

 

سیم کارت مجازی نیجریه چیست؟

با خرید شماره مجازی نیجریه دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور نیجریه نخواهید داشت . بدون حضور در کشور نیجریه می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم نیجریه استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت نیجریه را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای نیجریه چیست؟

اگر قصد دارید از شماره نیجریه به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور نیجریه ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی نیجریه

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله نیجریه فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.