service-logo

ازبکستان

خرید شماره مجازی از کشور ازبکستان (Uzbekistan)

خرید شماره مجازی از کشور ازبکستان (Uzbekistan)

 

 

 

سیم کارت مجازی ازبکستان چیست؟

با خرید شماره مجازی ازبکستان دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ازبکستان نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ازبکستان می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ازبکستان استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ازبکستان را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ازبکستان چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ازبکستان به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ازبکستان ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ازبکستان

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ازبکستان فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.