service-logo

ترکیه

خرید شماره مجازی از کشور ترکیه (Turkey)

خرید شماره مجازی از کشور ترکیه (Turkey)

 

 

 

سیم کارت مجازی ترکیه چیست؟

با خرید شماره مجازی ترکیه دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ترکیه نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ترکیه می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ترکیه استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ترکیه را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ترکیه چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ترکیه به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ترکیه ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ترکیه

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ترکیه فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.