service-logo

مغولستان

خرید شماره مجازی از کشور مغولستان (Mongolia)

خرید شماره مجازی از کشور مغولستان (Mongolia)

 

 

 

سیم کارت مجازی مغولستان چیست؟

با خرید شماره مجازی مغولستان دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور مغولستان نخواهید داشت . بدون حضور در کشور مغولستان می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم مغولستان استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت مغولستان را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای مغولستان چیست؟

اگر قصد دارید از شماره مغولستان به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور مغولستان ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی مغولستان

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله مغولستان فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.