service-logo

ویتنام

خرید شماره مجازی از کشور ویتنام (Vietnam)

خرید شماره مجازی از کشور ویتنام (Vietnam)

 

 

 

سیم کارت مجازی ویتنام چیست؟

با خرید شماره مجازی ویتنام دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ویتنام نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ویتنام می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ویتنام استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ویتنام را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ویتنام چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ویتنام به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ویتنام ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ویتنام

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ویتنام فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.