service-logo

ونزوئلا

خرید شماره مجازی از کشور ونزوئلا (Venezuela)

خرید شماره مجازی از کشور ونزوئلا (Venezuela)

 

 

 

سیم کارت مجازی ونزوئلا چیست؟

با خرید شماره مجازی ونزوئلا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ونزوئلا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ونزوئلا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ونزوئلا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ونزوئلا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ونزوئلا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ونزوئلا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ونزوئلا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ونزوئلا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ونزوئلا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.