service-logo

لوکزامبورگ

خرید شماره مجازی از کشور لوکزامبورگ (Luxembourg)

خرید شماره مجازی از کشور لوکزامبورگ (Luxembourg)

 

 

 

سیم کارت مجازی لوکزامبورگ چیست؟

با خرید شماره مجازی لوکزامبورگ دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور لوکزامبورگ نخواهید داشت . بدون حضور در کشور لوکزامبورگ می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم لوکزامبورگ استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت لوکزامبورگ را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای لوکزامبورگ چیست؟

اگر قصد دارید از شماره لوکزامبورگ به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور لوکزامبورگ ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی لوکزامبورگ

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله لوکزامبورگ فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.