service-logo

سوئد

خرید شماره مجازی از کشور سوئد (Sweden)

خرید شماره مجازی از کشور سوئد (Sweden)

 

 

 

سیم کارت مجازی سوئد چیست؟

با خرید شماره مجازی سوئد دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور سوئد نخواهید داشت . بدون حضور در کشور سوئد می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم سوئد استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت سوئد را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای سوئد چیست؟

اگر قصد دارید از شماره سوئد به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور سوئد ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی سوئد

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله سوئد فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.