service-logo

اسلواکی

خرید شماره مجازی از کشور اسلواکی (Slovakia)

خرید شماره مجازی از کشور اسلواکی (Slovakia)

 

 

 

سیم کارت مجازی اسلواکی چیست؟

با خرید شماره مجازی اسلواکی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور اسلواکی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور اسلواکی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم اسلواکی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت اسلواکی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای اسلواکی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره اسلواکی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور اسلواکی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی اسلواکی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله اسلواکی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.