service-logo

کامرون

خرید شماره مجازی از کشور کامرون (Cameroon)

خرید شماره مجازی از کشور کامرون (Cameroon)

 

 

 

سیم کارت مجازی کامرون چیست؟

با خرید شماره مجازی کامرون دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور کامرون نخواهید داشت . بدون حضور در کشور کامرون می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم کامرون استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت کامرون را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای کامرون چیست؟

اگر قصد دارید از شماره کامرون به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور کامرون ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی کامرون

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله کامرون فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.