service-logo

بحرین

خرید شماره مجازی از کشور بحرین (Bahrain)

خرید شماره مجازی از کشور بحرین (Bahrain)

 

 

 

سیم کارت مجازی بحرین چیست؟

با خرید شماره مجازی بحرین دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور بحرین نخواهید داشت . بدون حضور در کشور بحرین می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم بحرین استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت بحرین را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای بحرین چیست؟

اگر قصد دارید از شماره بحرین به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور بحرین ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی بحرین

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله بحرین فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.