service-logo

قبرس

خرید شماره مجازی از کشور قبرس (Cyprus)

خرید شماره مجازی از کشور قبرس (Cyprus)

 

 

 

سیم کارت مجازی قبرس چیست؟

با خرید شماره مجازی قبرس دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور قبرس نخواهید داشت . بدون حضور در کشور قبرس می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم قبرس استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت قبرس را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای قبرس چیست؟

اگر قصد دارید از شماره قبرس به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور قبرس ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی قبرس

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله قبرس فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.