service-logo

ایتالیا

خرید شماره مجازی از کشور ایتالیا (Italy)

خرید شماره مجازی از کشور ایتالیا (Italy)

 

 

 

سیم کارت مجازی ایتالیا چیست؟

با خرید شماره مجازی ایتالیا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ایتالیا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ایتالیا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ایتالیا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ایتالیا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ایتالیا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ایتالیا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ایتالیا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ایتالیا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ایتالیا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.