service-logo

فیلیپین

خرید شماره مجازی از کشور فیلیپین (Philippines)

خرید شماره مجازی از کشور فیلیپین (Philippines)

 

 

 

سیم کارت مجازی فیلیپین چیست؟

با خرید شماره مجازی فیلیپین دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور فیلیپین نخواهید داشت . بدون حضور در کشور فیلیپین می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم فیلیپین استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت فیلیپین را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای فیلیپین چیست؟

اگر قصد دارید از شماره فیلیپین به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور فیلیپین ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی فیلیپین

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله فیلیپین فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.