service-logo

روسیه

خرید شماره مجازی از کشور روسیه (Russia)

خرید شماره مجازی از کشور روسیه (Russia)

 

خرید شماره مجازی روسیه با انواع کیفیت و قیمت برای انواع سایت و اپلیکیشن . شماره مجازی روسیه بیشتر به جهت ساخت اکانت مجازی در شبکه های اجتماعی یا وب‌سایت های اختصاصی به مردم روسیه کاربرد دارد.

 

 

 

 

قیمت خط مجازی روسیه

قیمت هر نوع خط روسیه برای برنامه ها متفاوت است . به عنوان مثال ، شماره مجازی تلگرام با خط روسیه از 5 هزار تومان آغاز می‌شود ، اما شماره مجازی ایمو کشور روسیه از 800 تومان آغاز می‌شود . دلیل این تفاوت قیمت ، میزان درخواست برای این نوع سیم کارت ها می‌باشد که هر چه نرم افزار کم کاربر یا نصب کمتری داشته باشد ، تهیه خط آن بسیار آسانتر از خط برنامه های معروف است.

نمایندگی فروش شماره مجازی ترکیه

اگر قصد کسب درآمد با فروش شماره مجازی را دارید ، با ورود به پنل کاربری شیزنامبر ، و دریافت لینک بازاریابی ، در ازای انتشار لینک و معرفی هر مشتری ، تا ابد از هر خرید آن مشتری ، سود کسب کنید.

سیم کارت مجازی روسیه چیست؟

با خرید شماره مجازی روسیه دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور روسیه نخواهید داشت . بدون حضور در کشور روسیه می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم روسیه استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت روسیه را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای روسیه چیست؟

اگر قصد دارید از شماره روسیه به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور روسیه ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی روسیه

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله روسیه فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.