service-logo

پرتغال

خرید شماره مجازی از کشور پرتغال (Portugal)

خرید شماره مجازی از کشور پرتغال (Portugal)

 

 

 

سیم کارت مجازی پرتغال چیست؟

با خرید شماره مجازی پرتغال دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور پرتغال نخواهید داشت . بدون حضور در کشور پرتغال می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم پرتغال استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت پرتغال را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای پرتغال چیست؟

اگر قصد دارید از شماره پرتغال به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور پرتغال ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی پرتغال

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله پرتغال فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.