service-logo

اسپانیا

خرید شماره مجازی از کشور اسپانیا (Spain)

خرید شماره مجازی از کشور اسپانیا (Spain)

 

 

 

سیم کارت مجازی اسپانیا چیست؟

با خرید شماره مجازی اسپانیا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور اسپانیا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور اسپانیا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم اسپانیا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت اسپانیا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای اسپانیا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره اسپانیا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور اسپانیا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی اسپانیا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله اسپانیا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.