service-logo

ایالات متحده

خرید شماره مجازی از کشور آمریکا (Usa , America)

خرید شماره مجازی از کشور آمریکا (Usa , America)

 

 

 

سیم کارت مجازی ایالات متحده چیست؟

با خرید شماره مجازی ایالات متحده دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ایالات متحده نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ایالات متحده می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ایالات متحده استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ایالات متحده را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ایالات متحده چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ایالات متحده به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ایالات متحده ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ایالات متحده

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ایالات متحده فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.