service-logo

کنیا

خرید شماره مجازی از کشور کنیا (Kenya)

خرید شماره مجازی از کشور کنیا (Kenya)

 

 

 

سیم کارت مجازی کنیا چیست؟

با خرید شماره مجازی کنیا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور کنیا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور کنیا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم کنیا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت کنیا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای کنیا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره کنیا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور کنیا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی کنیا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله کنیا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.