service-logo

مراکش

خرید شماره مجازی از کشور مراکش (Morocco)

خرید شماره مجازی از کشور مراکش (Morocco)

 

 

 

سیم کارت مجازی مراکش چیست؟

با خرید شماره مجازی مراکش دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور مراکش نخواهید داشت . بدون حضور در کشور مراکش می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم مراکش استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت مراکش را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای مراکش چیست؟

اگر قصد دارید از شماره مراکش به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور مراکش ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی مراکش

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله مراکش فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.