service-logo

اندونزی

خرید شماره مجازی از کشور اندونزی (Indonesia)

خرید شماره مجازی از کشور اندونزی (Indonesia)

 

 

 

 

سیم کارت مجازی اندونزی چیست؟

با خرید شماره مجازی اندونزی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور اندونزی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور اندونزی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم اندونزی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت اندونزی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای اندونزی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره اندونزی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور اندونزی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی اندونزی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله اندونزی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.