service-logo

لهستان

خرید شماره مجازی از کشور لهستان (Poland)

خرید شماره مجازی از کشور لهستان (Poland)

 

 

 

سیم کارت مجازی لهستان چیست؟

با خرید شماره مجازی لهستان دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور لهستان نخواهید داشت . بدون حضور در کشور لهستان می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم لهستان استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت لهستان را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای لهستان چیست؟

اگر قصد دارید از شماره لهستان به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور لهستان ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی لهستان

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله لهستان فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.