service-logo

استرالیا

خرید شماره مجازی از کشور استرالیا (Australia)

خرید شماره مجازی از کشور استرالیا (Australia)

 

 

 

سیم کارت مجازی استرالیا چیست؟

با خرید شماره مجازی استرالیا دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور استرالیا نخواهید داشت . بدون حضور در کشور استرالیا می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم استرالیا استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت استرالیا را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای استرالیا چیست؟

اگر قصد دارید از شماره استرالیا به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور استرالیا ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی استرالیا

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله استرالیا فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.