service-logo

فنلاند

خرید شماره مجازی از کشور فنلاند (Finland)

خرید شماره مجازی از کشور فنلاند (Finland)

 

 

 

سیم کارت مجازی فنلاند چیست؟

با خرید شماره مجازی فنلاند دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور فنلاند نخواهید داشت . بدون حضور در کشور فنلاند می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم فنلاند استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت فنلاند را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای فنلاند چیست؟

اگر قصد دارید از شماره فنلاند به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور فنلاند ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی فنلاند

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله فنلاند فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.