service-logo

هائیتی

خرید شماره مجازی از کشور هائیتی (Haiti)

خرید شماره مجازی از کشور هائیتی (Haiti)

 

 

 

سیم کارت مجازی هائیتی چیست؟

با خرید شماره مجازی هائیتی دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور هائیتی نخواهید داشت . بدون حضور در کشور هائیتی می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم هائیتی استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت هائیتی را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای هائیتی چیست؟

اگر قصد دارید از شماره هائیتی به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور هائیتی ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی هائیتی

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله هائیتی فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.