service-logo

ارمنستان

خرید شماره مجازی از کشور ارمنستان (Armenia)

خرید شماره مجازی از کشور ارمنستان (Armenia)

 

 

 

سیم کارت مجازی ارمنستان چیست؟

با خرید شماره مجازی ارمنستان دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور ارمنستان نخواهید داشت . بدون حضور در کشور ارمنستان می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم ارمنستان استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت ارمنستان را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای ارمنستان چیست؟

اگر قصد دارید از شماره ارمنستان به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور ارمنستان ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی ارمنستان

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله ارمنستان فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.