خرید شماره مجازی تلگرام ( Telegram )

با کمک شماره مجازی تلگرام ، برای خود میتوانید به صورت نامحدود اکانت مجازی تلگرام بسازید.

v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_circle_1

خرید شماره مجازی تلگرام ( Telegram )

با شماره مجازی تلگرام ، به صورت نامحدود در telegram برای خود اکانت بسازید. در واقع به دلیل محدودیت هایی که از سمت تلگرام برای هر کاربر اعمال میشود ، کاربر فقط میتواند 10 کانال عمومی با شماره خود بسازد یا در کل از 10 آی دی برای کانال یا گروهای خود استفاده کند و دیگر گروه و کانال ها ، اجازه اختصاص آی دی اختصاصی را ندارند.

اما در اینجا یک ترفند وجود دارد ، آنهم اینکه کاربران با خرید شماره مجازی تلگرام ، کانال های زیادی را میسازند و برای هر کانال ، یک id ایجاد میکنند.حال اکانت اصلی یا شماره اصلی خود را ادمین کانال میکنند تا در صورت حذف شماره مجازی ، باز هم بتوانند به کانال ها دسترسی داشته باشند.

از دیگر استفادهای شماره مجازی تلگرام ، در کسب درآمد از رفرال گیری از طریق ربات های تلگرام میباشد.به عنوان مثال ، با خرید 1000 شماره مجازی 5 هزار تومان ، حدود 5 میلیون تومان برای 1000 شماره هزینه میکنید و این هزار اکانت را عضو ربات هایی میکنند که در ازای هر عضو ، مبلغی را به عنوان پاداش اختصاص میدهند ، حال اگر با هزار اکانت خود ، وارد ربات شوید ، درآمد بسیاری به شما تعلق میگیرد.اما باز هم میتوانید از دیگر ربات ها نیز کسب درآمد کنید ، اگر 10 ربات داشته باشید که در ازای 1000 دعوت ، مبلغی را پاداش میدهند ، برای 10 ربات ، درآمد بسیار زیادتری کسب میکنید.

از دیگر روش های استفاده از شماره تلگرام ، فروش ممبر کانال و گروه است ، یعنی 1000 اکانتی را که ساختید را میتوانید عضو یک گروه یا کانال کنید و در ازای این 1000 ممبر  ،مبلغی تا حدود 50 هزار تومان دریافت کنید.در ازای عضویت در 100 کانال ، کل 5 میلیون هزینه که سرمایه گذاشتید ، بر میگردد، اما از طریق ارسال بازدید تلگرام نیز میتوانید به صورت نامحدود کسب درآمد کنید.

روش های بسیاری را میتوانید به کمک شماره مجازی تلگرام ، کسب درآمد کنید.

 

نکته : به هنگام استفاده از شماره مجازی تلگرام ، قبل از همه ، دسترسی به لوکیشن ، شماره تماس را از تلگرام قطع کنید. فراموش نکنید که نصب چندین حساب روی یک گوشی ، باعث میشود تلگرام به تمام اکانت ها شک کنه و همه اکانت ها را بیرون بیندازد.

 

دانلود اپلیکیشن و خرید شماره مجازی