service-logo

جمهوری آذربایجان

خرید شماره مجازی از کشور آذربایجان (Azerbaijan)

خرید شماره مجازی از کشور آذربایجان (Azerbaijan)

 

 

 

سیم کارت مجازی جمهوری آذربایجان چیست؟

با خرید شماره مجازی جمهوری آذربایجان دیگر نیازی به خرید سیم کارت فیزیکی از کشور جمهوری آذربایجان نخواهید داشت . بدون حضور در کشور جمهوری آذربایجان می‌توانید از سیم کارت های این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید در سایت های مخصوص کاربران و مردم جمهوری آذربایجان استفاده کنید ، اما شماره تلفن یا سیم کارت جمهوری آذربایجان را ندارید ، با ثبت نام در شیزنامبر و انتخاب اپلیکیشن مورد نظر ، شماره مخصوص به آن برنامه یا سایت را دریافت خواهید کرد و فقط هزینه 1 بار استفاده از سیم کارت را پرداخت خواهید کرد.

 

شماره مجازی اجاره ای جمهوری آذربایجان چیست؟

اگر قصد دارید از شماره جمهوری آذربایجان به صورت چند بار مصرف استفاده کنید ، با انتخاب گزینه اجاره شماره مجازی از بالای صفحه ، به مدت 1 ماه تا 1 سال می‌توانید یک شماره روسی را اجاره و برای انواع برنامه ها و با پیامک های نامحدود از آن استفاده کنید.

شماره اجاره ای بیشتر برای مسائل مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . به عنوان مثال اگر در درگاه پرداختی از کشور جمهوری آذربایجان ثبت نام کنید ، ممکن است برای هر بار ورود به پنل کاربری از شما درخواست تایید شماره کند و اگر از شماره یکبار مصرف استفاده کرده باشید،  قطعا زیان جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

شماره مجازی دائمی جمهوری آذربایجان

به جز کشور آمریکا و انگلیس ، هیچ کشوری شماره مجازی دائمی ارائه نمی‌دهد و تمام کشور ها از جمله جمهوری آذربایجان فقط شماره ها را اجاره می‌دهند.