خرید شماره مجازی {اکانت مجازی} واتساپ ( Whatsapp ) | شیزنامبر

با کمک شماره مجازی واتساپ ، به صورت نامحدود برای خود اکانت مجازی واتساپ بسازید.

v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_circle_1

خرید شماره مجازی واتساپ ( Whatsapp )

با شماره مجازی Whatsapp به صورت نامحدود برای خود میتوانید حساب مجازی واتساپ بسازید.

اگر قبلا روی گوشی خود ، شماره مجازی واتساپ استفاده کرده اید ، بهتر از دسترسی های واتساپ به لوکیشن ، و شماره مخاطبین را قطع کنید. چرا که ممکن است به دلیل استفاده از شماره مجازی ، محدودیتی برای شما روی گوشی اعمال کرده باشد که با خرید مجدد شماره مجازی واتساپ ، ممکن است هیچ نوع کدی را تحویل ندهد.

به هنگام وارد کردن شماره واتساپ ، توجه کنید که پیام اینکه ، با شما تماس خواهیم گرفت ، را ندهد ، زیرا شیزنامبر ، فقط پیامک های دریافتی را نشان میدهد و شمارهای تماس گرفته شده را نشان نمیدهد.

همچنین دقت کنید که شمارهای ارزان واتساپ را نمیتوان تضمین کیفیت کرد. چرا که شمارهای یک کشور ارزان ، به شدت خرید و فروش میشوند و ممکن است که ریپورت شده یا توسط واتساپ قبول نشود.

شماره واتس آپ ، اکثرا برای برنامهای تبلیغات عمده استفاده میشود که شمارهای شیزنامبر ، از ارزانترین شماره ، قیمت حدود 3600 تومان را دارد که در صورت خرید زیاد ، بسیار مقرون به صرفه میباشد.

توجه کنید که شیزنامبر  ،فقط مسئول تحویل کد های دریافتی است و پس از تحویل کد ، هرگونه خرابی و ارور توسط واتساپ ، قابل پیگیری نمیباشد.

شماره های whatsapp از انواع کشور ها قابل تهیه میباشد. مانند : روسیه ، ویتنام ، اندونزی ، چین ، آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، آلمان و دها کشور دیگر

 

دانلود اپلیکیشن و خرید شماره مجازی