خرید شماره مجازی اینستاگرام ( Instagram )

شماره مجازی اینستاگرام با بهترین کیفیت و سرعت در میان دیگر رقبا با قیمت عالی

v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_circle_1

خرید شماره مجازی اینستاگرام ( Instagram )

شماره مجازی اینستاگرام ، این امکان را به شما میدهد که در instagram به تعداد نامحدود ، با هر شماره اکانت مجازی بسازید.

شماره مجازی ، به این صورت است که اگر شما ، از سیم کارت خود استفاده نکنید ، شماره بعد از مدت 6 تا 1 سال ، در صورت عدم استفاده ، منقضی و مسدود میشود.حال اپراتور ها برای جلوگیری از ضرر ، آن را به سرور هایی وصل میکنند که سیم کارت را به صورت مجازی در می آورد و آن را تبدیل به شماره مجازی میکنند.

شماره مجازی Instagram یک کاربرد بسیار عالی دارد. آنهم اینکه برای پیج اصلی خود ، میتوانید جای دسته بندی ، پیج بسازید! یعنی اگر پیج آکادامی آموزش زبان دارید، نیاز نیست هر زبان را در پیج خود تبلیغ کنید ، بلکه میتوانید برای هر زبان ، یک پیج جدا داشته باشید و جداگانه تبلیغ کنید. یا اگر فروشگاه موبایل دارید ، برای هر برند یا هر مدل گوشی ، یک پیج ایجاد کنید و در پیج ها ، آموزش های مربوط به هر مدل گوشی را منتشر کنید و پیج اصلی خود را در بیو پیج بگذارید یا برای خرید آن محصول ، به پیج اصلی مراجعه کنند! به همین راحتی ، هم دسترسی کاربران به هر محتوا را آسان کرده اید ، و هم کلی فالوور جذب میکنید.

از دیگر کاربرد های شماره اینستاگرام ، کسب درآمد از فروش لایک و فالوور و بازدید میباشد.

در واقع با خرید هزار شماره 5 هزار تومان ( 5 میلیون سرمایه ) درآمدی حدود 100 میلیون تومانی میتوانید داشته باشید.

با هر حساب اینستاگرام ، میتوانید فقط 7500 نفر را فالو کنید و اگر 1000 اکانت بسازید ، میتوانید هزار فالوور به هر شخص تا 7500 نفر / اکانت بفروشید.

حال اگر برای 1000 فالوور ، فقط 10 هزار تومان دریافت کنید ، و 7500 نفر مشتری جذب کنید ، چیزی حدود 75000000 تومان درآمد از 5 میلیون تومان سرمایه کسب میکنید.

حال شما فقط 7500 تا برای فالو کردن محدودیت دارید ، اما برای لایک و بازدید ، محدودیتی نخواهید داشت و درآمد بسیار زیادی را کسب خواهید نمود. البته این مسئله و درآمد یکروزه نبوده و نیاز به جذب مشتری میباشد.

 

خرید شماره مجازی اینستاگرام از طریق نصب اپلیکیشن شیزنامبر:

دانلود اپلیکیشن و خرید شماره مجازی