خرید شماره مجازی امارات ( اکانت مجازی دبی )

خرید شماره مجازی امارات ( اکانت مجازی از کشور امارات ) برای انواع برنامه های تلگرام ، واتساپ ، فیسبوک ، توییتر و از شهر های دبی و ابوظبی و...

v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_polygon_1
v3_circle_1
v3_circle_1

خرید شماره مجازی امارات ( اکانت مجازی )

شماره مجازی امارات برای انواع نرم افزار ها موجود شد. هم اکنون می توانید با شماره مجازی برای نرم افزار هایی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، آمازون ، وایبر ، توییتر ، ویچت و بسیاری از برنامه هایی که در لیست زیر مشاهده می کنید ، اکانت مجازی بسازید.

هم اکنون اپلیکیشن شیزنامبر را از لینک زیر از طریق گوگل پلی نصب کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mahmoodshah.shiznumber

 

اکانت مجازی کشور امارات

اکانت مجازی هایی که با شماره مجازی امارات می سازید ، از نظر کیفیت برای هر نوع نرم افزار و وب سایت متفاوت است.

شماره مجازی از شهر های معروف امارات مانند دبی  ،ابوظبی برای ساخت انواع اکانت مجازی . شماره مجازی امارات را می توانید با بهترین قیمت دریافت کنید. دلیل گرانی برخی از سرویس ها ، کم یاب بودن شماره دبی نسبت به کشور هایی با جمعیت بالا مانند هند ، روسیه ، چین و.. است که شماره های بسیار کمی را می توانیم فراهم کنیم.

شماره مجازی امارات بیشتر برای ثبت نام در قرعه کشی هایی که این روز ها سر و صدای بسیاری می کند می تواند به شما کمک کند.اما توجه کنید که پس از اینکه کد را دریافت کردید و در قرعه کشی مورد نظر شرکت کردید ، حتما از طریق پروفایل ذکر کنید که مدتی به شماره دسترسی ندارید و بهتر است از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار کنند.

دانلود اپلیکیشن و خرید شماره مجازی